×
 
×
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?

Placeholder text

 

 
 
NEJPRVE

aktivujte si svůj účet Sphere

S online účtem Sphere budete moci využít:

mapaPlný přístup k webovému
katalogu partnerů
bodovy programElektronickou kartu
Sphere v mobilu
darekBodový program
Sphere plus

Jak si aktivovat účet Sphere

registrace animace

App Store

Google Play

Aktivace přes webové stránky Sphere
 • Klikněte v hlavičce tohoto webu na ikonku uživatel.
 • Do levé části rozkliknutého menu opište EAN kód své karty.
 • Pokračujte vyplněním požadovaných osobních údajů.
Aktivace přes mobilní aplikaci Sphere
 • Nainstalujte si mobilní aplikaci Sphere pro iOS nebo Android.
 • Spusťte aplikaci, přejděte do menu Moje karty a opište EAN kód své karty, případně promo kód, který jsme vám zaslali e-mailem.
 • Pokračujte vyplněním požadovaných osobních údajů.
ean kod s sipkouKde najdu EAN kód?
EAN kód je čárový kód na zadní straně vaší
plastové karty Sphere, případně vaší platební
karty s programem Sphere.
mobilní aplikace

mobilní aplikace a elektronická karta

Nezatěžujte svoji peněženku další plastovou kartou, pořiďte si elektronickou! Stáhněte si mobilní aplikaci Sphere a přihlaste se do svého Sphere účtu. Získáte tak přístup jak k elektronické verzi své Sphere karty, tak k mobilnímu katalogu partnerů, se kterým snadno najdete výhody, kdekoliv se ocitnete!

Stáhnout pro iOS Stáhnout pro Android

katalog

webový katalog výhod a partnerů

Na našem webu najdete přehledný katalog všech partnerů a obchodních míst, který můžete filtrovat podle umístění a oboru. Plný přístup ke katalogu získáte po přihlášení do vašeho Sphere účtu.

Otevřít katalog

katalog

 

instalujte si nápovědu Sphere pro Chrome a nepřijdete o žádnou z výhod na internetu

Instalovat

 

NAUČTE SE

jak čerpat výhody s kartou Sphere

sphere logo ramecek rgb

využijte více než 10 000 možností
výhodných nákupů v ČR a SR

Připravte se na výhodné nákupy v klidu domova, ať už plánujete doplnit šatník, víkendový výlet nebo rodinnou dovolenou. Na www.sphere.cz najdete přehledný katalog všech partnerů a obchodních míst, který můžete filtrovat podle toho, co hledáte, tedy lokality a oboru.

Jak uplatnit výhody v kamenných obchodech:

Výhody uplatníte předložením plastové nebo elektornické karty Sphere. Případně také předložením platební karty s logem Sphere. 

 • ikona Partnery programu Sphere poznáte také podle samolepky umístěné u vstupu do provozovny.
Jak uplatnit výhody v e-shopech:

Partnery programu Sphere, u kterých lze slevu uplatnit i na e-shopu, poznáte v katalogu podle označení ...... K uplatnění slevy v e-shopu je třeba v nákupním košík zadat 13-místný EAN kód vaší karty do prostoru určeného pro slevový kód.


sphere plus logo ramecek rgb

sbírejte odměny za online nákupy
s bodovým programem

Věrnostní program Sphere přichází na trh s další novinkou: Bodovým programem Sphere plus plným, který je plný odměn. Zapojit se do něho mohou všichni stávající i noví držitelé karet Sphere. Vycházíme tak vstříc zákazníkům, kteří si oblíbili online nákupy a zároveň chtějí využívat výhody programu Sphere. U obchodních partnerů Sphere plus můžete nyní za každý nákup sbírat body, za které si můžete následně vybrat zajímavé odměny.

Jak sbírat odměny
 • ikona uzivatel
  Přihlaste se do svého účtu Sphere, nebo si účet vytvořte.
 • ikona pc lupa
  Vyhledejte partnery bodového programu v katalogu Sphere. Jsou označeni logem Sphere plus a můžete je najít také pomocí katalogového filtru.
 • ikona pc nakupni kosik
  Nakupte on-line u partnerů bodového programu přímým proklikem z našeho katalogu partnerů.
 • Za nákupy u vybraných partnerů sbírejte body na svůj účet Sphere.
 • ikona darek
  Za nasbírané body si vyberte odměnu podle svých představ.
modra karta

sledujte Sphere na sociálních sítích

Novinky, soutěže, speciální akce a zajímaví obchodní partneři programu – nic z toho vám již neuteče. Sledujte sociální sítě Sphere a poslechněte si také náš nový podcast!

soutěže

nenechte si utéct soutěže o lákavé ceny

Zkusit štěstí můžete v soutěžích o zajímavé ceny, které připravujeme ve spolupráci s našimi partnery. Soutěže najdete na webu Sphere, v newsletterech nebo na sociálních sítích.

Aktuální soutěže

prolistujte si naše magazíny online

Pravidelně pro vás vydáváme dva magazíny a jednoho průvodce Prahou. Magazín Free Sphere je zaměřen na volnočasové aktivity a cestování, magazín Life Sphere přináší zajímavé rozhovory, články a výběr těch nejzajímavějších obchodních partnerů programu Sphere a průvodce Kam se Sphere v Praze obrátí vaši pozornost k obchodním místům v Praze, kde můžete výhodně nakupovat.

Magazíny Sphere

magaziny
FAQ

často kladené otázky

Jak poznám obchodní místa, která poskytují slevy?

Kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete vždy na www.sphere.cz nebo v mobilní aplikaci Sphere. Všechna obchodní místa jsou označena samolepkou na vstupních dveřích nebo výloze, případně stojánkem a certifikátem. .

Proč je potřebné aktivovat si svou kartu a vytvořit si online účet Sphere?

Po aktivaci budete dostávat veškeré novinky na váš email. Zároveň budete moci sbírat body v programu Sphere plus a získáte přístup ke speciálním akcím našich partnerů. Také budete mít svou kartu neustále u sebe ve vaší mobilní aplikaci, ihned po přihlášení.

Mám více karet Sphere, mohu je propojit v jednom online účtu Sphere?

Pokud obdrží zákazník více karet i pro rodinného příslušníka – je nutné, aby si každý držitel karty zaregistroval kartu na svůj vlastní účet. Pokud jeden držitel karty má více svých karet – může si je zaregistrovat pod jedním svým účtem.

Může být Sphere platební kartou?

Program Sphere se vyskytuje i na platebních kartách (debetní/kreditní karty). Pro uplatnění slevy je nutné i touto kartou zaplatit.

Jak poznám, dokdy platí moje karta Sphere?

Platnost karty naleznete na přední straně karty měsíc/rok

Co je promo kód a jak ho mám použít?

Promokód je kód složený z písmen a číslic. Tento kód je potřebné vložit do políčka na to určené při registraci na www.sphere.cz a nebo v mobilní aplikaci Sphere. Na základě promokódu Vám bude vygenerovaná elektronická karta Sphere.

Jak nakupovat v e-shopech pomocí karty Sphere?

 • Pokud u štítku se slevou není napsána žádná informace, platí, že zadejte EAN karty (na zadní straně karty Sphere – 13-ti místní číslo, začínající číslem 2) do slevového okénka
 • Pokud je u štítku se slevou napsáno heslo/kód: zadejte toto heslo/kód do slevového okénka a sleva se vám odečte
 • Pokud je u štítku se slevou napsáno: pro využití slevy – vložte EAN karty do poznámky – napište do poznámky u objednávky, že chcete uplatnit slevu Sphere a EAN karty. V takovém případě nedoporučujeme využít platbu online, ale jiný způsob (převodem, dobírkou, osobní vyzvednutí)

Mám upozornit obsluhu na využití karty Sphere před zaplacením?

Ano, je potřeba před zaplacením upozornit obsluhující personál o využití slevy s kartou Sphere, při rezervaci nebo objednání služby je potřeba tento záměr nahlásit předem. Obsluhující personál odečte slevu a vy zaplatíte poníženou částku.

Skončila mi platnost karty Sphere? Jak ji prodloužím?

V takovém případě, prosím, kontaktujte společnost, od které jste kartu obdrželi. V případě, že vám nevyhoví, kontaktujte nás na lince +420 241 710 502