Zažijte prázdniny u moře a vybírejte ze širokého spektra zájezdů

facebook
instagram
youtube

 

VYDEJTE SE K MOŘI

Jedna z nejoblíbenějších destinací láká české turisty několik desítek let. Díky průzračnému Jaderskému moři, různorodým plážím, tisícileté historii, půvabným přímořským letoviskům a jeho vzdálenosti je Chorvatsko ideálním místem, kde můžeme strávit nezapomenutelnou letní dovolenou.

 

GLOBTOUR
STŘEDNÍ DALMÁCIE - DRVENIK

Všeobecně se tato oblast pokládá za nejkrásnější část východního Jadranu. Členité pobřeží s kouzelnými zátokami, zářícími svými bělostnými drobnými oblázky a pískem, malebné siluety menších i větších ostrovů, nesčetné poloostrovy a zálivy, to všechno a mnohem více poznáte, pokud se sem vydáte.

HOTEL NANO

Hotel se nachází přímo před pláží a nabízí 4hvězdičkové ubytování. Poskytuje a la carte restauraci, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování.

 


APARTMÁNY - KARAVANY
BIOGRAD NA MORU

Tradiční, velmi pěkně upravené letovisko s bohatou vegetací se rozkládá na poloostrůvku mezi zálivy Bošana a Soline a na pevnině. Před Biogradem se nachází ostrůvky Planac a Sveta Katarina.

KEMP SOLINE

Karavany jsou postaveny na parcelách o ploše 80 – 100 m2 v klidné části kempu Soline, v borovicovém lese, cca 280 metrů od moře, v blízkosti sportovišť a volejbalového hřiště.

 

TRAVEL CLUB
MAKARSKÁ RIVIERA - BRELA

Vesnička Brela je už desítky let známá jako jedno z nejpůvabnějších letovisek ve Střední Dalmácii. Její přitažlivost spočívá v doslova pohádkových kontrastech zelených piniových hájů a azurově modrého moře. Křišťálově čistá voda a několik skal roztroušených v moři tvoří scenérii neopakovatelné krásy. Největší předností Brely jsou její nádherné, až 2 km dlouhé pláže z drobných bílých oblázků.

HOTEL MAESTRAL

Maestral je luxusní hotel se zcela výjimečnou atmosférou a osobitým přístupem personálu. Díky tomu také získal mnoho ocenění za jeho kvalitní služby.

 

ČEDOK
DALMATSKÁ RIVIÉRA - PRIMOŠTEN

Pod strmými svahy rozeklaných pohoří Dalmácie se táhne členité pobřeží s nekonečnou plejádou zálivů, které lákají svými bílými převážně oblázkovými plážemi, u nichž křišťálová čistota vody zvláště vynikne. Pobřeží lemuje pásmo romantických ostrovů.

HOTEL ADRIATIQ

Hotelový komplex leží na romantickém poloostrově porostlém borovicovým lesem, cca 500 m od centra městečka. Upravená pláž s jemným štěrkem se nachází přímo před hotelem.

 

Milujete Řecko a pláže, modrou a bílou? Milujete sluníčko, frapé a tzatziki? Obdivujete antickou historii, plachtění nebo rádi lenošíte pod slunečníkem? Zbláznili jste se do Korfu, sníte o svatbě na Santorini? Učaroval vám Zakynthos? Nebo je vaší kolosální láskou ostrov Rhodos – perla egejského moře? Nemůžete se rozhodnout, zda vyrazíte na Kyklády nebo Dodekanéské ostrovy? Pak jste tady správně.

GREECE TOURS
KORFU - ERMONES

Nejsevernější jónský ostrov Korfu, řecky Kerkyra, s rozlohou 592 km², je jedním z nejoblíbenějších řeckých ostrovů. Mezi letoviska, která vám pro dovolenou na Korfu doporučujeme, patří především Barbati, Dassia a Ermones.

HOTEL ATLANTICA GRAND MEDITERRANEO - bez dětí

Luxusní hotelový komplex vystavěný panoramaticky ve svahu nad zálivem Ermones je obklopený zelení, zejména eukalypty, cypřiši a vzrostlými borovicemi.

 

ALEXANDRIA
RHODOS - FALIRAKI

Rhodos, ostrov nádherných dlouhých zlatých pláží i zelených kopců a údolí, je ideální destinací pro ty, kdo chtějí nerušeně odpočívat, pro ty, kteří touží po aktivní dovolené, ale samozřejmě i pro ty, kdo milují historii.

HOTEL EVITA MARE

Moderní zařízení, komfortní ubytování, služby all inclusive a výborná poloha v blízkosti písčité pláže, to jsou hlavní lákadla a důvody, proč by tento hotel neměl uniknout Vaší pozornosti.

 

DATOUR
KRÉTA - ADELIANOS KAMPOS

Kréta je největší ostrov na území Řecka a je považován za místo zrození Dia, který byl vládce olympských bohů. Pobřeží je dlouhé a po celé jeho ploše se nachází stovky moderních letovisek, nabízejících svým návštěvníkům kvalitní služby. Nejznámějšími památkami na území Kréty je Knossos, Festos nebo Matala, klášter Agia Triada, soutěsky Samaria a Imbros nebo náhorní plošina Omalos

HOTEL JO-AN BEACH

Hotel je situován na klidném místě, cca 2 km od centra malebné vesničky Adele. Přátelský hotel vystavěný ve stylu řecké vesničky svým hostům nabízí pěkné bazény se slunečnou terasou a výhledem na moře.

 

ALEXA
CHALKIDIKI

Stovky kilometrů pláží na dlouhých pobřežích, spousta zeleně a barevných květin i atmosféra mytologie a bájných příběhů, to vše je poloostrov Chalkidiki. Jeho specifický tvar připomíná ruku a jeho výběžky Kassandra, Sithonia a Athos evokují tři zdvižené prsty mířící do Egejského moře.

HOTEL MAVRIDIS

Hotel je postaven u krásné, 2 km dlouhé písečné pláže Flogita beach, nedaleko promenády se spoustou obchůdků, restaurací a taveren.