Je nám jasné, že už všichni netrpělivě očekáváme letošní turistickou sezónu a s ní spojené cestování jak po tuzemsku, tak zejména do zahraničí. A protože už teď víme, že to nebude možné bez určitých podmínek, v BLOGU se dočtete, jakou podobu by mohl mít „covidový pas,“ naše propustka za hranice všedních i nevšedních dnů.

Přečtěte si více

POHODOVÁ DOVOLENÁ PRO RODINY S DĚTMI
Jestli máte rádi Česko, Moravu a Slovensko, využijte možnosti pronájmu chat a chalup na turisticky atraktivních místech i v poklidné krajině.

 

ROZMANITÉ MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ
Naplánujte si svoji dovolenou s předstihem a ušetřete 15 procent ceny! Vybírat můžete nejen ze zahraničních destinací, ale také z tuzemských nabídek.

 

DOPŘEJTE SI ZÁŽÍTEK
Kajmanské ostrovy, Peru, Nepál, Kolumbie, Galapágy, Antarktida i stovky dalších míst můžete procestovat se zkušenými průvodci cestovní kanceláře SEN.

VYUŽÍVEJTE SPHERE NAPLNO!
Sledujte naše sociální sítě a budete vědět o všem co se v rámci věrnostního programu SPHERE děje a kde můžete čerpat jeho výhody.
Nechte se inspirovat našimi tipy a rovněž se podělte o své zážitky a zkušenosti. Buďte s námi ve spojení a čerpejte výhody programu naplno.

JISTOTA KVALITNÍ DOVOLENÉ
Už více než 100 let můžete s Čedokem vycestovat téměř do celého světa a záleží jen na vás, kam vás srdce táhne. Nás zaujala Sardinie.

 
 

PODÍVEJTE SE DO RÁJE
Jestli vás láká exotika, není lepší volba než Eso Travel, pořádající pobytové i poznávací zájezdy do celého světa, včetně plaveb. A co vyrazit třeba na Mauricius?

 
 
 
 

Nenechte si ujít příležitost a hrajte o zajímavé ceny.

Zúčastnit se
 
 
 

Pozvěte své oblíbené zvíře na oběd nebo pomozte nákupem.

Pomáhat
 
 

V předchozím newsletteru jsme vám poradili, jak pečovat o svůj zrak. Na co se můžete těšit příště? Přineseme tipy pro posílení imunity a zachování pevného zdraví.

facebook
instagram
youtube

Novinky věrnostního programu Sphere vydává
EFIN, spol. s r. o., K Hájovně 753/9, 142 00, Praha 4, +420 241 710 502, sphere@sphere.cz

Katalog partnerů Sphere