blog_golf_02.png

GOLF PARK SLAPY - jednoduše golf

Hřiště Golf Park Slapy sv. Jan leží pouhých 18 km od okraje hlavního města Prahy,u obce Slapy. Areál, který disponuje 18 jamkami, se nachází přímo v srdci tradiční výletní prvorepublikové oblasti u známé Slapské přehrady. V jeho okolí je tak možnost koupání, výletů pěšky i na kole, vyjížďky na koních a mnoha dalších aktivit.

Moderní hřiště typu „links“ je přátelské, se širokými fairwayemi, mírně kopcovité s modelovanými kvalitními greeny. Krajina, do které je hřiště přirozeně zakomponováno, nabízí množství nádherných výhledů na okolní krajinu, nedalekou přírodní rezervaci Hrdlička nebo na hladinu Slapské přehrady. 

Hřiště nabízí kvalitní golfový zážitek jak pro začátečníky, tak i pro hráče s nižšími hendikepy a opakovaně se umisťuje v Anketě o nejoblíbenější golfový areál roku v TOP 10!

Součástí resortu je také multifunkční budova Pavilon Slunce se zázemím nejen pro golfisty. Najdete tu restauraci s kvalitní gastronomií, shop, šatny a dále dvě multimediální zasedací místnosti, umožňující realizaci nejen pracovních setkání. A to není vše! Využít lze také wellness se saunou a vířivkou, dětský koutek, infocentrum s množstvím užitečných rad a tipů na výlety po okolí. V Pavilonu Slunce najdete také Galerii sv. Jan s pravidelným výstavním programem, který představuje současné české malíře, sochaře, umělce… 

Samozřejmostí je pořádání turnajů – specialitkou je Tour sv. Jana, kdy je součástí degustační menu po hře. V průběhu roku můžete hrát na spoustě klání – ve formě Texas Scramble, Cross Country, kdy jsou odměnou luxusní ceny, volná fee, dárkové koše…