amantis.jpg welness panorama.jpg liberecka vysina.jpg

PROGRAM SPHERE NABÍZÍ VÝHODY VE VÍCE NEŽ 800 HOTELECH V ČR A SR

 

Věděli jste, že s kartou věrnostního programu Sphere se můžete výhodně ubytovat ve více než 800 hotelech a penzionech? Nebo že si můžete vybrat dovolenou u 80 cestovních kancelářích či agentur a k relaxaci i léčení je pro vás připraveno více než 60 lázeňských zařízení?

 

Poslední roky se nesou ve znamení cestování. Cestujeme v létě, cestujeme v zimě, cestujeme prostě celý rok. Ať už se vydáváme za odpočinkem, za prací, za studiem, za sluníčkem, za dobrodružstvím, na svatební cesty, okružní plavby nebo jen tak, kam nás nohy ponesou, vždycky je nejdříve dobré mrknout do našeho katalogu výhod na obchodní partnery z oboru cestování, ubytování. Přijít třeba o skvělou výhodu ve výši 5-13 % u cestovní kanceláře Čedok by byla opravdu škoda.

 

A jak si najdete výhody v oboru Ubytování a cestování? Úplně jednoduše. V katalogu je pod názvem NAJDĚTE SI SVOJI VÝHODU umístěn přehledný vyhledávač, kam si zadáte nejprve TYP OBCHODU, potom UMÍSTĚNÍ, zaškrtnete TYP KARTY a dáte VYHLEDAT. Tedy, hledám-li např hotel ve Špindlerově Mlýně, do kolonky TYP OBCHODU zadám Cestování, ubytování, DRUH ZBOŽÍ budou v tomto případě Hotely a penziony a UMÍSTĚNÍ je podle okresů, v tomto případě Trutnov. Nakonec zaškrtneme, jaký druh karty a klikneme na kouzelné slovíčko VYHLEDAT! No a je to!

 

A když nám k tomu ještě napíšete, z kolika hotelů a penzionů si můžete v programu Sphere vybírat ve Špindlerově Mlýně, můžete získat jednu z následujících úžasných cen:

 

1/ Víkend pro dva v hotelu Amantis Vital Sport v Desné u Jablonce nad Nisou.  (www.amantis.cz)

2/ Víkend pro dva v hotelu Liberecká výšina (www.liberecka-vysina.cz)

3/ Víkend pro dva v hotelu Panorama v Plzni (www.panorama-pm.cz)

 

Soutěž probíhá do 15.10. 2017.  Tak neváhejte.