Dát za tenisky nebo trendy kabelku tisíce nám nepřijde nic divného, ale investovat tu samou částku třeba do přikrývky či ložního povlečení považujeme za zbytečné. Proto je někdy potřebné informovat se u odborníků, abychom pochopili, jak to vlastně je.

Společnost SCANquilt, ryze česká značka, přináší už od roku 1992 nejširší nabídku lůžkovin a bytového textilu u nás. Vzhledem k tomu, že mají 45 poboček, troufám si říci, že je snadno dosažitelná, ať už jste odkudkoliv. Pečlivě vybírají z produkce světových návrhářů moderní i tradiční designy ložního povlečení a se 600 variacemi vzorů i barev se řadí k naprosté špičce v oboru. Oblíbené jsou tradiční bavlněné, ale i trendové materiály se snadnější údržbou, jako je ten nejkvalitnější bavlněný JERSEY nebo nežehlivý SATÉN PLUS. Takže kromě toho, že jsou kvalitní a báječně se v nich spí, také výrazně šetří náš čas jejich snadnou údržbou. 

Už více než 26 let je jejich doménou také výroba přikrývek a polštářů, která se postupem času rozšiřovala až na současných 10 modelových řad, které plně uspokojí požadavky zákazníků na antibakteriálnost, hřejivost i komfort spaní. Při jejich výrobě nepoužívají totiž žádné chemikálie, na rozdíl od mnoha jiných značek, proto si přikrývky zachovávají měkkost, splývavost a objemovou stálost po dlouhou dobu. 

Takže až si příště nebudete vědět rady nebo budete hledat inspiraci, zkuste SCANquilt!