PROGRAM SPHERE SLAVÍ 25 LET OD SVÉHO ZALOŽENÍ!

Čas je pojem velmi relativní. Někdy se vleče, teče jako med a někdy ubíhá rychleji, než bychom si přáli. Věci, které nás baví a těší, uletí jako vítr a u těch méně příjemných máme pocit, že trvají věčnost. A přitom čas je na světě tou nejspravedlivější veličinou, protože nám všem měří stejně. A tak se v roce 2019 přihodilo, že největší univerzální věrnostní program Sphere slaví své 25. narozeniny. Čtvrtstoletí – to už docela dlouhá doba. Tak dlouhá, že odroste jedna generace a přivede na svět další. Uděje se toho během těch let spousty. Spousty dobrého, radostného, milého, ale jak už to tak bývá, i spousty toho méně veselého i smutného. A až čas rozsoudí a ukáže, co bylo opravdu důležité a co se rozplynulo v kouzlu okamžiku. Ale pár událostí zůstane už navždy přelomovými…

Když jsme ve firmě bilancovali a ohlédli se za milníky doby minulé, vyvolávalo to v nás někdy úsměv a někdy nostalgii. To, co se zdálo být svého času důležité či dokonce zlomové, se z dnešního pohledu jeví jako bezvýznamná epizoda.

Velmi významnou událostí roku 1994 bylo bezesporu založení věrnostního programu Sphere. Ten se za 25 let svého trvání změnil z původně doplňkového projektu do současného největšího, nejznámějšího a svým způsobem nejtradičnějšího věrnostního programu v České i Slovenské republice. A byly to roky podařené a úspěšné, kdy se program rok od roku rozrůstal, vylepšoval a měnil k lepšímu! Že mu nedochází dech, ale že je naopak v té nejlepší kondici a nadechuje se do další „25“, to nám můžete věřit!