Přihlásit

Vánoční pohoda v Lázních Libverda

Pokud také jako my milujete odpočinek a vánoční atmosféru, tak pro Vás máme skvělý tip. Spa resort Libverda pořádá vánoční trh k 2. Adventní neděli. To je skvělá příležitost k tomu, zamluvit si báječný pobyt plný relaxace a si vychutnat klasické vánoční pochutiny.

Přece jenom ne pro všechny jsou Vánoce svátky klidu. Musíme uklízet, péct, shánět dárky, a tak dále. Do toho se přidají uzávěrky v práci, které se před novým rokem jen hrnou a najednou nevíme, kde nám hlava stojí a myšlenky na odpočinek jsme raději zahnali někam hodně daleko. Také si nejspíš říkáte, že o vánočních svátcích si odpočinete a dobijete baterky… Ale znáte to. Musíte navštívit babičku z daleka, protože jste jí neviděli celý rok, pak přijedou vnoučata, jo a ještě jste chtěli zajet za sestřenicí. No, a najednou je odpočinek na stejném bodě, jako před Vánoci, neboli nulovém.

Zkuste to letos změnit. Vánoce a předvánoční čas jsou svátky klidu. A věřte, že nikdo k Vám v rukavičkách nepůjde, aby zkontroloval, zda je každý parapet bez prachu a Ježíšek přijde tak či tak. Věnujte raději letošní vánoční svátky svému duševními a fyzickému zdraví. 

V lázních Libverda si opravdu odpočinete, naberete nové síly, ale možná i vyléčíte to, co Vás už dlouho trápí. Díky bohaté nabídce procedur můžete předcházet potížím s pohyblivým aparátem, diabetem, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocněním. 

Výběr je opravdu veliký, ať už jedete na krátkodobý pobyt nebo zde zůstanete o něco déle rozhodně si najdete to, co potřebujete. 

Kdo je milovníkem masáže, tak si může vybrat hned z několika variant: 

  • Aroma masáž, 
  • Suchá masážní vana, 
  • Klasická masáž, 
  • Masáž baňkami, 
  • Čokoládová masáž, 
  • Antistresová masáž, 
  • Masáž bylinnými razítky,
  • Masáž mušlemi či
  • Lávovými kameny. 

Masáž je jedním z prostředků léčení a regenerace organismu, při kterém si člověk odpočine, jak psychicky, tak i fyzicky. Také napomáhá se zmírnění bolesti kloubů, odstraňuje únavu a bolest svalového napětí, ale také pomáhá zlepšovat duševní pohodu a celkovou regeneraci organismu. 

Pokud zvolíte delší pobyt nebo si jen chcete dopřát ještě větší dávku relaxu, vyzkoušejte také Luxusní tělové rituály, které úžasně vyčistí pokožku a zbaví ji odumřelých kožních buněk a všech nečistot anebo navštivte úžasné wellness centrum. 

Už se také vidíte, jak tam relaxujete? A k tomu si ještě představte vánoční punč a stánky s tradičními českými výrobky. Není na co čekat, jde se balit… 

Další články z našeho blogu

Inovativní kolekce školního vybavení BAAGL

Jak sám název napovídá, BAAGL se zaměřuje na výrobu ergonomických batohů a aktovek vyvíjených ve spolupráci s českými fyzioterapeuty tak, aby byly co nejpohodlnější, a hlavně umožňovaly zdravé každodenní nošení.

Světový den cestovního ruchu

Tento den připomíná nejen cestování jako takové, ale hlavně cestování bezpečné a férové. Světový den cestovního ruchu 2023 v rámci tématu Turistika a zelené investice zdůrazňuje potřebu většího počtu a lépe zacílených investic pro projekty udržitelného rozvoje, které jsou součástí plánu OSN pro lepší svět do roku 2030.

21. září Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Mezinárodní den Alzheimerovy choroby připadá každoročně na 21. září. Alzheimerova choroba (demence) je degenerativní onemocnění mozku, při kterém ubývají mozkové buňky a vyhasínají jejich funkce.