Přihlásit

Sphere už je i v Las Vegas!

Jistě víte, že věrnostní program Sphere je největším v ČR i SR. Nyní to ví už i v Las vegas, kde na poctu tomu nejlepšímu programu vystavěli obří koncertní halu s LED panely. Užijte si i vy tento výhled, a vyrazte do USA s našimi partnery se slevou, a to nejen na Apríla!

V Las Vegas byla při oslavách Dne nezávislosti představena nová monumentální atrakce. Předběžnou premiéru, při které město v poušti osvítilo 1,2 milionu LED světel, si odbyla více než sto metrů vysoká stavba nazvaná Sphere. Ta bude od konce září, kdy jí prvním koncertem pokřtí slavní irové U2, sloužit mimo jiné jako koncertní síň pro 18 600 diváků. Už nyní však stavba, považovaná za největší kulovitou strukturu na planetě, nabídla fascinující podívanou. Přesvědčte se sami a vyrazte si do Vegas s našimi partnery.

Další články z našeho blogu

Inovativní kolekce školního vybavení BAAGL

Jak sám název napovídá, BAAGL se zaměřuje na výrobu ergonomických batohů a aktovek vyvíjených ve spolupráci s českými fyzioterapeuty tak, aby byly co nejpohodlnější, a hlavně umožňovaly zdravé každodenní nošení.

Světový den cestovního ruchu

Tento den připomíná nejen cestování jako takové, ale hlavně cestování bezpečné a férové. Světový den cestovního ruchu 2023 v rámci tématu Turistika a zelené investice zdůrazňuje potřebu většího počtu a lépe zacílených investic pro projekty udržitelného rozvoje, které jsou součástí plánu OSN pro lepší svět do roku 2030.

21. září Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Mezinárodní den Alzheimerovy choroby připadá každoročně na 21. září. Alzheimerova choroba (demence) je degenerativní onemocnění mozku, při kterém ubývají mozkové buňky a vyhasínají jejich funkce.