Přihlásit

Chytrá domácnost Electrolux

S chytrými spotřebiči Electrolux zvládnete vše ve vaší domácnosti ještě mnohem lépe! Chutné recepty s návody posunou vaše vaření na vyšší úroveň a díky tipům a péči na míru bude vaše oblečení vypadat déle svěží. Díky konektivitě můžete své spotřebiče ovládat na dálku, zadávat hlasové povely, sledovat průběh činnosti a mnohem více. I mimo domov tak budete mít vše plně pod kontrolou.

Chytře propojená domácnost

Spotřebiče s konektivitou vám přinesou zcela nové zážitky a více pohodlí při plnění vašich každodenních úkolů. Skvělých výsledků tak dosáhnete s mnohem menším úsilím.

Objevte smart spotřebiče Electrolux – pro čistou a útulnou domácnost bez námahy.

Kuchyně

Užijte si lahodnější jídlo, rozšiřte své obzory s parní troubou a využijte své kuchyňské spotřebiče na maximum díky aplikaci My Electrolux Kitchen. Pomůže vám s registrací spotřebičů, najdete v ní spoustu informací a služeb na míru, propojí vás s odborníky ze společnosti Electrolux, stáhnete si manuály, návody a mnoho dalšího.

Když si vyberete Electrolux, kupujete více než jen spotřebič. Aplikace, které spotřebiče Electrolux podporují, s inovativními funkcemi, se stanou vaším průvodcem a pomůžou vám dosáhnout skvělé chuti.

Inspirujte se recepty, které naleznete v aplikaci, a pozvedněte své kulinářské dovednosti na vyšší úroveň prostřednictvím partnerů Electroluxu. Svůj kuchyňský spotřebič s konektivitou můžete propojit s aplikací Innit a přes Google Assistent ovládat hlasem, když máte právě špinavé ruce.

Plánujte své nákupy a skladujte čerstvé potraviny se Smarter FridgeCam – vždy tak budete mít přehled, co máte a kdy se blíží konec trvanlivosti. Už žádná překvapení a méně plýtvání jídlem.

Útulný domov

Čističky vzduchu, klimatizace nebo vysavače s funkcí konektivity posouvají péči o domácnost na vyšší úroveň. Řekněte jednoduše „Hey Google“ a začněte ovládat spotřebiče svým hlasem. Pohodlně se tedy usaďte a relaxujte, o čistotu vašeho domova je postaráno.

Navíc v aplikaci můžete sledovat svého robota, jak se pohybuje z místnosti do místnosti, měnit trasu jeho úklidu nebo ho poslat vyčistit jeden konkrétní prostor. Aplikace Pure i vám umožní dosáhnout čisté podlahy pomocí snadného nastavení.

Aplikace Pure i je zcela flexibilní. Svůj robotický vysavač můžete ovládat i během úklidu nebo jen zpovzdálí sledovat jeho práci. Naplánujte mu pravidelný úklid, ať už jednou týdně důkladné vysávání celé domácnosti, nebo každodenní bleskové odstranění chlupů z vašeho milovaného mazlíčka. Robotický vysavač se maximálně přizpůsobí vašim potřebám a vy se tak pokaždé vrátíte do čistého.

Mějte chytře propojenou domácnost i vy!

Využijte mimořádnou 20% slevu na všechny produkty značky Electrolux, která trvá do 18. 6. 2022. Více informací k této akci se dozvíte na našem webu ZDE

Zdroje: 1, 2, 3

Další články z našeho blogu

Yves Rocher jako příklad společensky odpovědné firmy

O Yves Rocher je známo, že se velmi angažuje v ochraně životního prostředí a snaží se dopad své výroby na životní prostředí neustále snižovat. Proto pravidelně přehodnocuje své postupy, obklopuje se zodpovědnými partnery a podporuje ty, kteří bojují ve prospěch přírody.

Víte, kolik vody denně sníte?

Podle organizace GRACE Communications Foundation tvoří potraviny, které jíme, dvě třetiny celkové spotřeby vody. Jak je to možné? Jednoduše! Musíme totiž vzít v potaz druhotnou spotřebu vody, tzv. „virtuální vodu“, která se spotřebuje k výrobě potravin. Ale samozřejmě nejen potravin, ale také oblečení atd.

Přírodní kosmetika Mylo

Nedávno jsme okrajově načali téma ekologie a udržitelného životního stylu. Dnes budeme pokračovat na téma přírodní kosmetiky. V naší firmě se snažíme podporovat zejména mladé a lokální podnikatele. Říká se, pokud podporujete malý byznys, podporujete sen. Jedním konkrétním splněným snem je také značka Mylo, kterou naleznete v katalogu naši slovenské části, Sphere.sk.