Přihlásit

Chytrá domácnost Electrolux

S chytrými spotřebiči Electrolux zvládnete vše ve vaší domácnosti ještě mnohem lépe! Chutné recepty s návody posunou vaše vaření na vyšší úroveň a díky tipům a péči na míru bude vaše oblečení vypadat déle svěží. Díky konektivitě můžete své spotřebiče ovládat na dálku, zadávat hlasové povely, sledovat průběh činnosti a mnohem více. I mimo domov tak budete mít vše plně pod kontrolou.

Chytře propojená domácnost

Spotřebiče s konektivitou vám přinesou zcela nové zážitky a více pohodlí při plnění vašich každodenních úkolů. Skvělých výsledků tak dosáhnete s mnohem menším úsilím.

Objevte smart spotřebiče Electrolux – pro čistou a útulnou domácnost bez námahy.

Kuchyně

Užijte si lahodnější jídlo, rozšiřte své obzory s parní troubou a využijte své kuchyňské spotřebiče na maximum díky aplikaci My Electrolux Kitchen. Pomůže vám s registrací spotřebičů, najdete v ní spoustu informací a služeb na míru, propojí vás s odborníky ze společnosti Electrolux, stáhnete si manuály, návody a mnoho dalšího.

Když si vyberete Electrolux, kupujete více než jen spotřebič. Aplikace, které spotřebiče Electrolux podporují, s inovativními funkcemi, se stanou vaším průvodcem a pomůžou vám dosáhnout skvělé chuti.

Inspirujte se recepty, které naleznete v aplikaci, a pozvedněte své kulinářské dovednosti na vyšší úroveň prostřednictvím partnerů Electroluxu. Svůj kuchyňský spotřebič s konektivitou můžete propojit s aplikací Innit a přes Google Assistent ovládat hlasem, když máte právě špinavé ruce.

Plánujte své nákupy a skladujte čerstvé potraviny se Smarter FridgeCam – vždy tak budete mít přehled, co máte a kdy se blíží konec trvanlivosti. Už žádná překvapení a méně plýtvání jídlem.

Útulný domov

Čističky vzduchu, klimatizace nebo vysavače s funkcí konektivity posouvají péči o domácnost na vyšší úroveň. Řekněte jednoduše „Hey Google“ a začněte ovládat spotřebiče svým hlasem. Pohodlně se tedy usaďte a relaxujte, o čistotu vašeho domova je postaráno.

Navíc v aplikaci můžete sledovat svého robota, jak se pohybuje z místnosti do místnosti, měnit trasu jeho úklidu nebo ho poslat vyčistit jeden konkrétní prostor. Aplikace Pure i vám umožní dosáhnout čisté podlahy pomocí snadného nastavení.

Aplikace Pure i je zcela flexibilní. Svůj robotický vysavač můžete ovládat i během úklidu nebo jen zpovzdálí sledovat jeho práci. Naplánujte mu pravidelný úklid, ať už jednou týdně důkladné vysávání celé domácnosti, nebo každodenní bleskové odstranění chlupů z vašeho milovaného mazlíčka. Robotický vysavač se maximálně přizpůsobí vašim potřebám a vy se tak pokaždé vrátíte do čistého.

Mějte chytře propojenou domácnost i vy!

Využijte mimořádnou 20% slevu na všechny produkty značky Electrolux, která trvá do 18. 6. 2022. Více informací k této akci se dozvíte na našem webu ZDE

Zdroje: 1, 2, 3

Další články z našeho blogu

Jakou knihu zařadit do své knihovny?

V rámci soutěže nám naši držitelé karet Sphere zaslali skvělé knižní tipy. Při čtení nás natolik zaujali, že jsme si i některé knihy sami pořídili. Nechtěli jsme si je nechat jenom pro sebe, a tak přinášíme dávku inspirace i Vám.

 Nakopněte svou imunitu

Náš imunitní systém je takový udatný rytíř, který nás chrání před infekcemi – především před viry, bakteriemi, dalšími mikroby, a to 24 hodin denně. Žádné pauzy si nebere. Ale my mu jeho práci občas ztěžujeme, ať chceme či nechceme. Nespíme dostatečně, stresujeme se v práci či nejíme dostatek kvalitních potravin. A spousty dalšího. Asi každý víme, jak bychom měli žít, abychom byli zdraví a fit, ale v každodenním shonu je to někdy těžké.

 Poznejte krásy Českého Krumlova – cestovatelé spojte se

Máme pro Vás hned 2 dobré zprávy. Věděli jste, že 27. 9. je Světový den cestovního ruchu? A následující den je státní svátek? To znamená jediné – zabalit batoh a vyrazit na výlet. A s kartou Sphere s mnoha výhodami a slevami to jde samo.