uvodni_obrazek__600x260.png

RYOR: www.ryor.cz 10%, 15 % VIP

Česká kosmetika s přírodními extrakty nabízí široký sortiment maloobchodních výrobků ošetřujících nejen pleť a tělo, ale i profesionální řadu pro kosmetické salony. V nabídce má také dvě nadstavbové řady – Luxury Care s vysokým obsahem aktivních látek a Caviar Care s kaviárovým extraktem. Byla založena v roce 1991 a dodnes je rodinnou firmou, která si zakládá na svém záměru vyrábět vysoce kvalitní produkty za přijatelnou cenu.

 

USHUAYA: www.fann.cz 10%, 15% VIP

Za novou českou značkou USHUAYA stojí matka s dcerou, které spojuje více než jen rodinné pouto. Dlouho toužily po vlastní kosmetice, a tak dnes představují produkty, které několik let vytvářely pro sebe. Pečlivě vybíraly ingredience a složení s cílem zachovat a podpořit přirozené vlastnosti pokožky a zvýraznit její krásu.

 

DERMACOL: www.vivantis.cz 5%, 10% VIP

Oblíbená značka Dermacol patří mezi nejprodávanější kosmetické značky v ČR. Málokdo však tuší, že tato kosmetika byla původně určena výhradně jako filmový make-up. Prvopočátky firmy jsou spojeny s filmovým studiem Barrandov v Praze. Je až neuvěřitelné, že Dermacol pečuje o krásu českých žen více než 45 let. Dnes je nabídka produktů Dermacol velice pestrá, jde o kvalitní a cenově dostupnou kosmetiku určenou pro moderní ženy.

 

SYNCARE: www.lekarna.cz 3%, 5% VIP

Profesionální česká biokosmetika a dermokosmetika pro kosmetické salony, další profesionály v péči o pleť, tělo a vlasy, lékárny a lékaře. Vyrábí pleťovou a tělovou kosmetiku, make-upy, přípravky proti vráskám, kosmetiku promuže, pro masáž, aromaterapii, depilaci a mnoho dalších.

 

LA CHÉVRE: www.krasa.cz 5%, 10% VIP 

Jedinečná, účinná a česká!

Za touto značkou byste možná hledali francouzského výrobce. Tyto produkty však vyrábí ryze česká společnost Kosmetika CAPRI dle vlastních, originálních receptur, které jsou v současné době celosvětovým unikátem. Základem těchto receptur jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty.