Soutěž Březen

Soutěžte s pražskou restaurací La Casa Argentina

la_casa_argentina__soutez_brezen.jpg

Ceny:

1.cena - voucher v hodnotě 3.000 Kč

2.cena - voucher v hodnotě 2.000 Kč

3.cena - voucher v hodnotě 1.000 Kč

Soutěžní otázka 3. týden:

Vaši večeři ve steakhousu La Casa Argentina vám spestří živá vystoupení jako? Nápovědu naleznete na www.lacasaargentina.cz

a) živá hudba, kouzelník, tango, capoiera

b) pouze capoiera a kouzelník

c) pouze živá hudba a tango

 

Originální steaky z argentinského masa přímo z grilu parrilla, lákavá nabídka čerstvých ryb, mořských plodů a salátů podávaná v kombinaci s lahodnými víny ze všech koutů světa, to je La Casa Argentina.  Jedinečný prostor, kde během jednoho večera procestujete celou Argentinu. A ještě dlouho po svém odchodu budete cítit na jazyku chuť jedinečných koktejlů, tělo vám bude vibrovat v rytmu hříšného argentinského tanga a v hlavě bude znít podmanivý zvuk bandoneónu. Tak dlouho, že budete muset přijít zase… a zase… a zase!

 

Soutěžte se firmou DMX GEAR

dmx_gear__soutez_brezen.jpg

Ceny:

1.cena - dárkový voucher v hodnotě 3.000,- Kč

2.cena - dárkový voucher v hodnotě 2.000,- Kč

3.cena - dárkový voucher v hodnotě 1.000,- Kč

Soutěžní otázka 3. týden:

Co znamená služba Vratka zdarma? Nápovědu naleznete na www.dmxgear.cz 

a) zákazník může vrátit zboží zpět bez udání důvodu

b) zákazník může zaslat zboží zpět a neplatí poštovné

c) zákazník může opakovaně vracet zboží

 

DMXGEAR je největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem. Dovážíme originální pánské prádlo již 50 zahraničních a českých značek, v nabídce pánské slipy, pánská tanga, boxerky s krátkou i dlouhou nohavičkou, volné trenýrky neboli trencle, jockstrapy/jocksy, string tanga. Nabízíme i širokou nabídku triček, kraťasů a elastický kalhot, krátkých elasťáků, vysokých ponožek a dalšího sportovního oblečení. Veškeré zboží je originální, zasílané přímo od výrobců.

 

Soutěžte s hotelem Excelsior v Mariánských lázních

hotel_excelsior__soutez_brezen.jpg

Ceny:

1.cena - voucher v hodnotě 3.000,- Kč

2.cena - voucher v hodnotě 2.000,- Kč

3.cena - voucher v hodnotě 1.000,- Kč

Soutěžní otázka 3. týden:

V jakém architektonickém stylu je vystavena Restaurace „1900“? Nápovědu naleznete na www.excelsiormarienbad.com

a) baroko<#comment>

b) rokoko

c) secese

 

Prvotřídní hotel Excelsior Mariánské Lázně už více než 150 let přispívá k tradici a slávě tohoto vyhledávaného místa v srdci Evropy. Přejeme si, abyste tu i vy prožili skvělou dovolenou, a cítili se přitom jako doma. Hotel Excelsior Mariánské Lázně patří do skupiny GALA HOTELS. Nabízí komfortní ubytování – jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje i apartmány pro náročnější hosty či rodiny s dětmi. Má 64 pokojů a 116 lůžek. Vynikající gastronomické služby poskytuje Restaurant "1900", Lobby bar a Churchill´s Pub & Restaurant s letní terasou. Lázně znamenají především relaxaci. A vy si můžete jedinečné léčebné a wellness procedury užívat přímo ve stylovém hotelu Excelsior Mariánské Lázně. Vyberte si třeba masáž, koupel, inhalaci… Sledujte také speciální nabídky a získejte zajímavé slevy. Prožijte tu pravou romantiku v našem nejkrásnějším lázeňském městě!