Sphere card

Prostřednictvím této karty lze u obchodních partnerů uplatňovat výhody a slevy v rozsahu cca 5 až 30 %. V současné době je možné těchto výhod a slev využít na více než 10.000 obchodních místech v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů. Všechna obchodní místa a výše výhod jsou vždy uvedena v internetovém katalogu na našich stránkách v sekci KATALOG.

Kartu Sphere card můžete využívat, ať už bydlíte kdekoli. Díky velkému počtu partnerů je vyváženě pokryta celá Česká i Slovenská republika. Navíc se v posledním roce výrazně rozšířila skupina partnerských e-shopů.

Tato karta patří do základní produktové řady karet s věrnostním programem Sphere card. Je vyrobena v modrém provedení a je samostatně prodejná.

Ke každé Sphere card je vydávána brožura, která obsahuje základní informace o používání karty, výběr zajímavých a dostupných partnerů z každého ze 12 oborů a důležité kontakty.

2x měsíčně je vydáván tématicky zaměřený elektronický NEWS, který upozorňuje nejen na nejzajímavější partnery ve skupině oborů, ale také na novinky, soutěže a akce pro držitele karet.

Pokud si chcete kartu objednat, můžete  tak učinit zde

 

Naše tipy

 

Všechna obchodní místa a výše výhod jsou vždy uvedena v internetovém katalogu na našich stránkách v sekci KATALOG

Newsletter

Facebook