Sphere card VIP

Sphere card VIP je určena managementu společností našich obchodních partnerů a také jednotlivým obchodníkům – poskytovatelům výhod a slev. Prostřednictvím této karty lze u vybraných obchodních partnerů uplatňovat vyšší výhody a slevy než při využití Sphere card standard.

V současné době je možné těchto výhod a slev využít na více než 10.000 obchodních místech v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů. Všechna obchodní místa a výše výhod jsou vždy uvedena v internetovém katalogu na našich stránkách v sekci KATALOG.

Díky velkému počtu partnerů je vyváženě pokryta celá Česká i Slovenská republika. Navíc se v posledním roce výrazně rozšířila skupina partnerských e-shopů.

Je vyrobena ve stříbrném provedení a jednotlivcům je samostatně neprodejná.

Ke každé Sphere card VIP je vydávána brožura, která obsahuje základní informace o používání karty, výběr zajímavých a dostupných partnerů z každého z oborů a důležité kontakty.

2x měsíčně je vydáván tématicky zaměřený elektronický NEWS, který upozorňuje nejen na nejzajímavější partnery ve skupině oborů, ale také na novinky, soutěže a akce pro držitele karet.

Doprovodným materiálem programu VIP je také LifeSphere, akcentující to nejlepší, co je ve světě výhod Sphere card k dispozici.

Naše obchodní oddělení Vám sdělí podrobnosti na tel. čísle: +420 241 710 502 či obchod@sphere.cz.

Naše tipy

 

 

Všechna obchodní místa a výše výhod jsou vždy uvedena v internetovém katalogu na našich stránkách v sekci KATALOG

Newsletter

Facebook