Používání karty

S věrnostní kartou s logem Sphere card můžete využívat výhody a slevy na více než 10.000 obchodních místech v České a Slovenské republice, 365 dní v roce, 24 hodin denně. Slevy se pohybují od cca 5 až 30 %, ale i více.

Karta s logem Sphere card

K využívání všech  výhod programu Sphere card potřebujete platnou kartu s logem Sphere card. Společným identifikačním prvkem všech druhů karet je právě logo, které je umístěno v pravé horní části. Toto logo opravňuje jejího držitele využívat výhody a slevy u všech obchodních partnerů věrnostního programu Sphere card v České republice i na Slovensku. Karty Sphere card jsou vystavovány vždy na jméno držitele, jsou opatřeny datem platnosti a jsou nepřenosné. Pro nákup v e-shopech je důležitý unikátní EAN kod, který je umístěn na zadní straně každé karty.

Obchodní místa

Kompletní a aktuální databázi všech poskytovatelů výhod a slev najdete vždy na www.sphere.cz

Všechna obchodní místa jsou označena samolepkou na vstupních dveřích či výloze, případně samolepkou na pokladně, stojánkem a vyvěšeným certifikátem, kde je uvedena výše slevy a popis činnosti, na které se sleva vztahuje.

Je velice důležité, abyste skutečnost, že budete uplatňovat slevu, oznámili pokladnímu či obsluhujícímu personálu vždy před placením!

Aktuální databáze poskytovatelů výhod

Protože se věrnostní program Sphere card neustále rozšiřuje a zkvalitňuje, připravujeme pro Vás 2x měsíčně elektronický NEWS, který přehledně informuje o novinkách a zajímavých nabídkách programu Sphere card.

Zaregistrujte se na www.sphere.cz

Kompletní a aktuální databázi poskytovatelů výhod a slev najdete vždy v našem internetovém katalogu na www.sphere.cz/katalog

Jak nakupovat v e-shopech pomocí Sphere card?

Při objednávce uveďte číslo, které naleznete pod EAN kódem (čárovém kódu) na zadní straně karty. V případě, že vlastníte platební kartu s logem Sphere card, která nemá EAN kód, zadejte prvních 8 čísel umístěných (z celkem 16 čísel platební karty) na přední straně karty. V jiných případech se řiďte pokyny konkrétního e-shopu.

Pokud není uvedeno jinak, platí:

Slevy a výhody Sphere card se nedají sčítat s jinými slevami, akčními nabídkami či jinak zvýhodněným zbožím. Zvýhodněnou nabídkou se rozumí také polední menu, last a first-minute zájezdy, pobytové balíčky, množstevní slevy, rodinné nebo dětské vstupné apod. Slevy nejsou nijak omezené (časem, výší nákupu, formou platby). Slevy se běžně nevztahují na tabákové výrobky a doplatky za léky na předpis. Sleva je poskytována osobě – držiteli platné karty s identifikací k věrnostnímu programu, která hradí nákup. Při nákupu skipasu může být poskytnutí slevy omezeno na jeden celodenní skipas na jednu kartu. Při nákupu dovolené, hotelových služeb nebo platby v restauraci může být poskytnutí slevy omezeno do 6 osob na jednu kartu. Při nákupu vstupenek na kulturní akce může být poskytnutí slevy omezeno na 2 vstupenky na jednu kartu.

 

Programy Sphere card VIP a Sphere card young mimo základní výhody mohou využívat u vybraných partnerů výhody jiné - vyšší.

 


 

Jakýkoliv Váš dotaz či připomínky související s používáním a uplatňováním karty Sphere card Vám rádi zodpoví pracovníci Klientservisu:

  • Po – Pá, od 8.30 do 17.00hod.
  • Tel.: +420 241 710 502
  • GSM: +420 608 983 483
  • E-mail: klientservis@sphere.cz

Newsletter

Facebook