Novinky

barvam_neuteces_olomouc_web.jpg

18.4.2017

BARVY VŠUDE KAM SE PODÍVÁŠ!

Chcete si užít běžeckou akci, kde není hlavním motivem rychlost, ale především zábava? Pak je pro vás BARVÁM NEUTEČEŠ to pravé! BARVÁM NEUTEČEŠ je zábavný rodinný běh ve víru barev. Děti i dospělí, mladí i staří, jednotlivci, skupiny či rodiny s dětmi - zúčastnit se může opravdu každý! Stačí jediné, vyrazit na trasu dlouhou 5km během či chůzí a nechat se při tom v pěti barevných zónách zasypat barvami. A pozor! V páté zóně pro vás připravujeme překvapení! Chcete překonat sami sebe a posunout své sportovní limity? Nebo si jen tak užít zábavný den spolu se svými přáteli či rodinnými příslušníky? Obojí je správně, všichni jste vítaní.

Stejně jako v minulých letech budeme běháním pomáhat ostatním. Díky Nadaci O2 poputuje z každého startovného částka 50 Kč na konto Linky bezpečí. Pojďte do toho s námi a podpořte dobrou věc!

Nudit se rozhodně nebudete. Kromě atraktivní běžecké části jsme pro vás připravili i bohatý doprovodný program, včetně tradičního hromadného výhozu barev. Jednoduše, opravdu BARVÁM NEUTEČETE.

Sleva se Sphere: 10 %, 20 % VIP (kód v katalogu Sphere)

www.barvamneuteces.cz

1600x400_Akce10procent LA CERVEN.jpg

19.4.2017

Z důvodu uzavření bazénového komplexu Wellnesscentra Aqua viva pro Vás Slatinné lázně Třeboň připravili akční nabídku "slevový kód 10% sleva", na všechny nově objednané relaxační pobyty v Lázních Aurora uskutečněné v termínu 10-16.6.2017. Těšíme se na Vás.

Sleva se Sphere: 10 % - nabídka lze kombinovat s výhodami Sphere

Lázně Třeboň