Novinky

silesia_golf_resort_web.jpg

18.5.2017

Golfový resort v Kravařích je dokonalým místem pro sportovní i odpočinkové aktivity. 18jamkové hřiště s výhledem na barokní zámek skýtá ideální prostředí pro ten nejlepší golfový zážitek. Přímo v budově naleznete i restauraci s klubovnou, barem a terasou, u které se nachází puttovací zóna. V zimních měsících si u nás můžete zahrát na nejmodernějším 3D simulátoru nebo ve velkém sále trénovat odpaly do sítí. Pro cyklisty a výletník y máme skvěle vybavenou půjčovnu kol. Můžete vyjet do okolí po některé z oblíbených cyklotras nebo se s dětmi vydat do zámeckého parku. Čeká na vás řada zajímavostí na naučné stezce a dva moderní dětské koutky, kde si užijete spoustu zábavy. Po aktivně stráveném dni se můžete oddat odpočinku v relaxačním wellness centru, které dodá vašemu tělu energii a posílí organizmus. V klidném a příjemném prostředí najdete soukromí v našich saunách, vířivce nebo odpočinkové zóně s barem. Protože základem skvělého dne je především kvalitní spánek, nabízíme komfortní ubytování se snídaní přímo v golfovém hotelu. Klimatizované pokoje, televize a wifi připojení jsou samozřejmostí. Majestátní barokní zámek, jehož historie sahá až do 17. století, přidává resortu patřičnou noblesu a jedinečnost. Rozsáhlý zámecký areál evokuje klid a harmonii - dvě věci, které jsou ke špičkovému golfovému výkonu to nejdůležitější.

 

Sleva se Sphere: 10 % na denní FEE

www.golfkravare.cz

urban_challenge_brno_web.jpg

23.5.2017

Staň se králem Urban Challenge! Zúčastni se všech 3 závodů a v Ostravě na tebe bude čekat zasloužená odměna!

Proč vznikl Urban Challenge?

Každý člověk by se v životě měl pokusit zdolat své limity, překonat životní překážky a nástrahy. Proto je tu Urban Challenge, který prověří tvé fyzické a psychické schopnosti. Překonáš-li Urban Challenge, překonáš hlavně sám sebe.

Jaké překážky jsme si pro tebe připravili?

Jedná se o první městský překážkový běh svého druhu v České republice. Čeká na tebe přeskakování aut, lezení přes kontejnery, běh atomovým krytem a mnoho dalších výzev.

Pokud nějakou překážku nezvládneš, trestat tě nebudeme, dál můžeš pokračovat jen když vynaložíš MAXIMÁLNÍ úsilí pro jejich překonání, což si na překážkách ohlídáme.

Sleva se Sphere: 10 % 20 % VIP (kódy najdete v katalogu Sphere)

www.urbanchallenge.cz