Novinky

moje_pradlo_web.jpg

23.06.2017

PLAVKY – CELOROČNĚ AKTUÁLNÍ TÉMA

Plavky jsou v současné době aktuálním tématem nejen v létě, ale díky možnosti cestování do exotických destinací vlastně celoročně. Dámské plavky u nás najdete v široké škále nejen designů, ale také střihů a velikostí – plavky s push – up efektem, tvarující postavu či zeštíhlující. Plavky pánské rovněž nabízíme různých střihů, buď v klasické černé nebo naopak v pestrobarevných variacích. Z nabízených značek můžeme zmínit např: Calvin Klein, Diesel, Guess, Wonderbra, Lormar, Jolidon, Timo, Sunflair nebo Opera. 

Sleva se Sphere: 10 %, 15 % VIP (vztahuje se i na akce!) 

www.moje-pradlo.cz

vinselekt_michlovsky_web.jpg

23.06.2017

MEDAILE Z PRESTIŽNÍCH SOUTĚŽÍ

Vinselekt Michlovský a.s. pěstuje révu vinnou na cca 125 ha vlastních vinic ve velkopavlovické a mikulovské podoblasti. Hospodaření v integrované produkci doplňuje 9 ha v systému ekologického vinohradnictví. To, že inovace a kreativita jsou velmi důležitým aspektem, dokazuje nová řada nízkoalkoholických a nealkoholických jemně šumivých vín (bílé, růžové, červené), k jejichž výrobě je použita nejmodernější technologie umožňující plně zachovat aromatické látky. 

Již od počátku existence sbírá Vinselekt Michlovský přední ocenění v řadě kategorií vinařských soutěží doma i v zahraničí. V nejprestižnější domácí soutěži SALON VÍN ČR 2017 získal 10 zlatých a 9 stříbrných medailí a s přehledem tak obhájil ocenění nejlepší kolekce vín z předcházejícího roku. Za tato ocenění z Národního Salonu Vín byl letos Miloš Michlovský, jako jeden z nejúspěšnějších moravských a českých vinařů, pozván a přijat prezidentem České republiky na Pražském hradě.  Významé ocenění získal Vinselekt Michlovský v Pařížské prestižní světové soutěži Vinalies Internationales, a to zlatou medaili za Ryzlink vlašský výběr z bobulí 2009 a Aurelius výběr z cibéb 2012. Další zlatou medaili získal také Merlot výběr z hroznů 2011, toto ocenění je o to hodnotnější, že odrůda Merlot vyžaduje teplé prostředí a patří do vinařské první ligy.

Těm, kteří chtějí poznat, jak vznikají špičková vína Miloše Michlovského, nabízí vinařství prohlídku sofistikovaných provozů spojenou s výkladem odborníků a samozřejmě i s degustací vybraných vín.  

Sleva se Sphere: 10 %, 15 % VIP

www.michlovsky.com